BRILLANT

BRILLANT  

150 M²

YER

ANTALYA/TÜRKİYE

KATEGORİ

PERAKENDE

CREATIVE DIRECTOR

Studio Good Design

  • : 150 M²
  • YER : ANTALYA/TÜRKİYE
  • KATEGORİ : PERAKENDE
  • CREATIVE DIRECTOR : Studio Good Design
  • VISUALIZATION :

Genel mekandaki servis arabaları ile hem ikram servisi hem de ürün sergileme imkanı sunulmakta. Ayrıca üst kattaki yönetim odasında özel kapak sistemi ile tasarlanmış bir bar alanı bulunmakta.

Mağazanın üst katında özel müşterilerin ağırlanabileceği bir vip alanı tasarlandı. Vip katına ulaşım sağlayan merdiven alanı el işçiliği kabartma duvar ve özel aydınlatmalar ile yeniden tasarlandı.

Üretim faaliyetinin ön planda olduğu pırlanta mağazasında degrade şeffaf camlar ile atölye alanının şeffaflığı sağlandı.

BRILLANT  

Antalya Side’de yer alan pırlanta mağazasının yeni konsept tasarımı Good design tarafından özenle hazırlandı. Konseptte özel cilalı ahşap malzeme ile duvar kaplamaları, orta üniteler tasarlandı. Metal malzemelerde antik eskitme tercih edildi. Ayrıca özel seçilmiş mermerimiz ile konsept renkleri arasında uyum sağlandı.

Pırlanta mağazasında görsel olarak müşterilere eşsiz bir deneyim sunarken işletmeciye yönelik fonksiyonları da gözeten bir konsept hazırlandı. Duvar sergilemelerinde depolama işlevi maksimum düzeyde kullanıldı.

error: İçerik korunmaktadır !!